10471 ONYX PINK EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10471 |
| Color | PINK |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 10471 |
| Color | PINK |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |